טבלת פעילות חוגים  - שנה"ל - תש"פ 2019-20

מס' סידורי   שם החוג קבוצת גיל  שם המדריכ/ה טלפון  ימים            שעות                                              מקום החוג  מחיר
1 אומנות השראה - מקום ליצירה מבוגרים  טל בן אברהם  054-4221815 עידכונים בהמשך   בי'ס תפוז 300 
2 אומנות - זמן אומנות - סדנאות  ה' ומעלה  טל בן אברהם  054-4221815 עידכונים בהמשך   בי'ס תפוז 450 (חמישה מפגשים)
3 אומנות - יומן אומנות  ה' ומעלה  טל בן אברהם  054-4221815 עידכונים בהמשך   בי'ס תפוז   250 (שניים עשר מפגשים)
4                
5 אופנה וסטיילינג א' ומעלה אאידה (אירית לב זוהר)  052-8802645 שני 18:00-19:00 בי'ס תפוז 210
6 אומנות לילדים ב' ומעלה אאידה (אירית לב זוהר) 052-8802645 שני  16:00-17:00 בי'ס תפוז 210
7 אומנות לקטנטנים  גן חובה - א'  אאידה (אירית לב זוהר) 052-8802645 שני  17:00-17:45 בי'ס תפוז 210
8 אופני שטח כיתות א' - ו' מנש ליבשטיין 050-9777097 שני 16:30-18:00 שטח 200
9 אלקטרונאי צעיר כיתות א' - ו' אמיר בורוכוביץ 050-2007766 ראשון  16:15-17:15 בי"ס תפוז 185
10 אנגלית  גן חובה אלון- החוגים של חוגלי 058-4884884 חמישי  16:15-17:00 בי"ס תפוז 160
11 אנגלית  כיתות א'-ב' אלון- החוגים של חוגלי 058-4884884 חמישי  15:30-16:15 בי"ס תפוז 160
12 אנגלית  כיתות ג' אלון- החוגים של חוגלי 058-4884884 חמישי  14:45-15:30 בי"ס תפוז 160
13 אנגלית  כיתות ד' אלון- החוגים של חוגלי 058-4884884 חמישי  14:00-14:45 בי"ס תפוז 160
14 אסקייפ כיתות ד' - ו'  אלון- החוגים של חוגלי 058-4884884 שני 14:00-15:00 בי"ס תפוז 190
15 אסקייפ כיתות ב' - ג' אלון- החוגים של חוגלי 058-4884884 שני 15:00-15:45 בי"ס תפוז 190
16 בי"ס לכדורגל  גן חובה - ז' (פעם בשבוע) לירן דיין 050-3997777 פעם בשבוע בהתאם למערכת שעות  מגרש כדורגל  170
17 בי"ס לכדורגל  גן  לירן דיין 050-3997777 ראשון ושלישי 17:00-18:00 מגרש כדורגל  240
18 בי"ס לכדורגל  כיתה א'+ב' לירן דיין 050-3997777 ראשון ושלישי 18:00-19:15 מגרש כדורגל  240
19 בי"ס לכדורגל  כיתה ג' - ד' לירן דיין 050-3997777 ראשון ושלישי 18:00-19:15 מגרש כדורגל  240
20 בי"ס לכדורגל בנות א' ומעלה  איסר רביץ 054-8051515 ראשון ורביעי 17:00-18:30 מגרש כדורגל  החל מ- 260
21 בי"ס לכדורסל בות ב' - ג' ארז חוטר 052-8415858 רביעי ושישי 

13:30-14:30  /  14:00-15:00

אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 220
  בי"ס לכדורסל  בנות ד' - ו'  ארז חוטר 052-8415858 שלישי וחמישי  15:00-16:00   /  16:00-17:00 אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 220
22 בי"ס לכדורסל גן+כיתה א' ארז חוטר 052-8415858 שלישי וחמישי  14:00-15:00 אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 220
23 בי"ס לכדורסל כיתה ב' ארז חוטר 052-8415858 שלישי וחמישי  13:00-14:00 אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 220
24 בי"ס לכדורסל כיתה ג' ארז חוטר 052-8415858 שלישי וחמישי  16:00-17:00   /  15:00-16:00 אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 220
25 בי"ס לכדורסל כיתה ד' ארז חוטר 052-8415858 שני ושישי 13:30-14:30   /   13:00-14:00 אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 220
  בי"ס לכדורסל  גן חובה - ב' (רימון) ארז חוטר  052-8415858 שני ורביעי  14:30 - 15:30 אולם ספורט רימון 220
26 בלט לגיל הרך טרום טרום חובה  יערה ברוש  052-3203263 שלישי 16:30-17:15 סטודיו למחול 155
27 בלט לגיל הרך טרום חובה יערה ברוש  052-3203263 שלישי 17:15-18:00 סטודיו למחול 155
28 בלט לגיל הרך  גן חובה יערה ברוש  052-3203263 שלישי 18:00-18:45 סטודיו למחול 155
29 בלט קלאסי  כיתה א' ב' חדשות אתי רוזנצוויג 052-2809647  יום ג' 17:15-18:00 יום ה' 16:25-17:10  סטודיו למחול 210
30 בלט קלאסי  כיתה ב' ג'  אתי רוזנצוויג 052-2809647 יום ג' 18:00 - 18:45 יום ה' 18:10 - 18:55 סטודיו למחול 210
31 בלט קלאסי  כיתה ג' ד' אתי רוזנצוויג 052-2809647 יום א' 17:45 - 18:45 יום ג' 16:15 - 17:00 סטודיו למחול 240
32 בלט +מודרני  כיתה ה' ו'  אתי רוזנצוויג 052-2809647 יום א' 16:30 - 17:45 יום ד' 15:25- 17:45  סטודיו למחול 420
33 בלט + מודרני  כיתה ז'  אתי רוזנצוויג 052-2809647 יום ד'                   15:30 - 18:30 סטודיו למחול 335
34 בלט +מודרני  כיתה ח' - י' אתי רוזנצוויג 052-2809647 יום א' 18:15 - 21:45יום ד' 18:30 - 20:30 סטודיו למחול 550
35 בלט להקת דואט יא'-יב' אתי רוזנצוויג 052-2809647 עידכונים בהמשך סטודיו למחול 150
36  בלט מודרני  כיתות ה'-ז' אלין פודים  050-7597971 רביעי  16:45 - 17:45 סטודיו למחול 180
37  בלט מודרני  כיתות ז'ח' אלין פודים  050-7597971 רביעי  15:30 - 16:45 סטודיו למחול 195
38  בלט מודרני  כיתות ח'-ט' אלין פודים  050-7597971 רביעי  17:45 - 19:00 סטודיו למחול 195
39  בלט מודרני  כיתות ח' - י' שירלי גרובר 054-2015875 ראשון 18:15 - 19:45 סטודיו למחול 210
40 בלט מודרני  כיתות יא' שירלי גרובר 054-2015875 ראשון 16:45 - 18:15 סטודיו למחול 210
41 בלט מודרני  כיתות יב' שירלי גרובר 054-2015875 ראשון 19:45 - 21:15 סטודיו למחול 210
42 בלט קלאסי כיתות יא' - יב' פנינה צוקרמן  054-5940283 רביעי  19:00 - 21:00 סטודיו למחול    
43     עדי אמיר 052-3447435 שני 19:15 - 20:45 סטודיו למחול  
44 בלט מחזות זמר כיתות ח'-יב' שירלי גרובר 054-2015875 שלישי 20:00 - 21:00
45 ג'אז/ היפהופ כיתות ב' פעם בשבוע ורד מונטיאלגרה  052-2783114 חמישי  17:30-18:15      סטודיו למחול  155
46 ג'אז/ היפהופ כיתות ג' ורד מונטיאלגרה  052-2783114 שני וחמישי  16:45-17:30 סטודיו למחול  210
47 ג'אז/ היפהופ כיתות ד' ורד מונטיאלגרה  052-2783114 שני וחמישי  16:00-16:45 סטודיו למחול  210
48 ג'אז/ היפהופ כיתות ה' - ו' ורד מונטיאלגרה  052-2783114 שני וחמישי  15:15-16:00 סטודיו למחול  210
49 ג'אז/ היפהופ כיתות ו' - ז' ורד מונטיאלגרה  052-2783114 שני וחמישי  17:30-18:15, 18:15-19:00 סטודיו למחול  210
50 ג'אז/ היפהופ כיתות ח' ורד מונטיאלגרה  052-2783114 שני  18:15-19:15 סטודיו למחול  180
  להקת היפהופ JUNIOR כיתה ז'  ורד,אדיר,אתי,אלין   ימי א', ב', ד', ה'     420
  להקת היפהופ צעירה כיתה ח' - י' ורד,אדיר,לירון,שירלי,אתי/אלין 054-6896894 ימי א', ד', ה', ו'   סטודיו למחול 560
  להקת היפהופ בוגרת כיתה ט'-יא' לירון לניאדו  054-6896894 שישי  11:15-12:45 סטודיו למחול
51 ג'ודו  ט.חובה - א' (פעם בשבוע) שחף לוין 054-9506511 שני 16:45-17:45 אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 160
52 ג'ודו ב' ומעלה (פעמיים בשבוע) שחף לוין  054-9506511 שני וחמישי  16:45-17:30 17:30-18:15 18:15-19:00 19:00-20:00 אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 210
53 הוקי גלגיליות  כיתות א' - ד' לימוד החלקה סרגיי פטיב 054-4290412 חמישי  17:00-18:15 מגרש הספורט תפוז 185
54 הוקי גלגיליות  כיתות ב' ומעלה הוקי מתקדמים סרגיי פטיב 054-4290412 חמישי  18:15-19:45 מגרש הספורט מול הסטודיו 205
55 התעמלות אומנותית  גן חובה - א' מתחילות אילנה אוסטרובסקי 052-3915039 ראשון  16:45-17:30 אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 160
56 התעמלות אומנותית  כיתות א' מתקדמות +ב' אילנה אוסטרובסקי 052-3915039 ראשון  16:00-16:45 אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 160
57 התעמלות אומנותית  כיתות ג' - ה' אילנה אוסטרובסקי 052-3915039 ראשון  15:15-16:00 אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 160
58 זומבה לייט  נשים  שולמית סטרו  054-2882351 עידכונים בהמשך אולם התעמלות רימון  180 פעם בשבוע
59 זומבה לייט  נשים  שולמית סטרו  054-2882351 עידכונים בהמשך אולם התעמלות רימון  פעמיים בשבוע 220
60 חבורת הזמר "יובלים" מבוגרים תושבי פרדסיה  אמיר פרוהליך 052-2548867 שני 20:30-22:30 מועדון אפרסק 300ש"ח שנתי 
61 חבורת הזמר "יובלים" מבוגרים תושבי חוץ אמיר פרוהליך 052-2548867 שני 20:30-22:30 מועדון אפרסק 100ש"ח חודשי 
65 חבורת הילדים  גוזלי פרדסיה - גן חובה + א' סוזי גבאי  050-9949433 שני 15:45-16:45 / 14:30-15:30 בי"ס רימון / תפוז החל מ- 170
66 חבורת הילדים  אפרוחי וצעירי פרדסיה ב' ומעלה סוזי גבאי  050-9949433 שלישי 13:30-15:00 אולם ספורט תפוז (חדר הג'מבורי) 190
67 חיטוב גוף+פילאטיס  נערות ונשים  רותי טאובה 050-5501301 שני, רביעי  20:00-21:00 שני- סטודיו למחול רביעי- אולם ספורט 190
68 טיפול זן שיאצו  מבוגרים  מירה אלמוג  052-8080360 עידכוים בהמשך 20:00-21:00   250
69 טכנו טריק כיתות א' - ב' ענבר  052-5696955 שלישי 17:00-18:00 בי"ס תפוז 190
70 טכנו טריק כיתות ג' -ד'  ענבר  052-5696955 שלישי 18:00-19:00 בי"ס תפוז 190
71 טניס  מתחילים כיתות גן חובה -  ג'  סשה 052-3988406 ראשון ורביעי 16:30-17:15 מגרשי טניס 220
72 טניס  מתחילים כיתות ד' - ו' סשה 052-3988406 ראשון ורביעי 17:15-18:00 מגרשי טניס 220
73 טניס  מתחילים כיתות ז' ומעלה סשה 052-3988406 ראשון ורביעי 18:00-18:45 מגרשי טניס 220
74 טניס  מתקדמים סשה 052-3988406 ראשון ורביעי 18:45-19:30 מגרשי טניס 220
75 טניס  נבחרת סשה 052-3988406 ראשון  19:30-20:30 מגרשי טניס 290
  יא!יצרתי 6 ומעלה יעל  052-8640952 שלישי עידכונים בהמשך בי"ס תפוז 265
76 יוגה - ערב מבוגרים אורית רומנו 052-6658848 שני  17:30-18:30 סטודיו למחול 175
77 יוגה -בוקר  מבוגרים אורית רומנו 052-6658848 שני  08:15-09:15 סטודיו למחול 175
78 כדורסל מבוגרים (פעילות חופשית) מבוגרים      ראשון ורביעי        22:00-24:00 אולם ספורט תפוז כרטיסיה עם 10 כניסות 50 ₪
79 כדורסל ילדים ב' (ז') כיתה ז' ארז חוטר 052-8415858 עידכונים בהמשך אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 330
80 כדורסל ילדות ו' - ח' כיתות ו' - ח' ארז חוטר 052-8415858 עידכונים בהמשך אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 330
81 כדורסל נוער  כדורסל נוער  ארז חוטר 052-8415858 עידכונים בהמשך אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 330
82 כדורסל קטסל ב' (ה') כיתות ה' ניר גלפז 050-243615 עידכונים בהמשך אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 330
83 כדורסל קטסל א' (ו') כיתות ו' ניר גלפז 050-243615 עידכונים בהמשך אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 330
84 כדורסל נערים ב' (ט')  כיתות ט' נדב שאלתיאל 052-2400427 עידכונים בהמשך אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 330
85 כדורסל בוגרים  כדורסל בוגרים  נדב שאלתיאל 052-2400427 עידכונים בהמשך אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 330
86 כדורסל ילדים א' (ח') כיתות ח' יונתן ליבנה  052-3269911 עידכונים בהמשך אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 330
87 כדורשת ילדים ג' ומעלה הראל שרויט 052-6947232 שני וחמישי  עידכונים בהמשך אולם התעמלות רימון 220
88 מוסיקה - גיטרה 30 ד'  לכול המעוניין זיו פרין  בתיאום מראש   בי"ס תפוז 270
89 מוסיקה - גיטרה 45 ד'  לכול המעוניין זיו פרין  בתיאום מראש   בי"ס תפוז 370
90 מוסיקה - גיטרה 30 ד'  לכול המעוניין נרי לנצנר בתיאום מראש   בי"ס תפוז 270
91 מוסיקה - גיטרה 45 ד'  לכול המעוניין נרי לנצנר בתיאום מראש   בי"ס תפוז 370
92 מוסיקה - פסנתר 30 ד' לכול המעוניין גליה קיטנברג 050-7156863 בתיאום מראש בי"ס תפוז 270
93 מוסיקה - פסנתר 45 ד' כיתות ב' ומעלה גליה קיטנברג 050-7156863 בתיאום מראש בי"ס תפוז 370
94 מוסיקה - פסנתר 60 ד' לכול המעוניין גליה קיטנברג 050-7156863 בתיאום מראש בי"ס תפוז 370
95 מוסיקה - פסנתר 30 ד' לכול המעוניין נועה לויט בתיאום מראש   בי"ס תפוז 270
96 מוסיקה - פסנתר 45 ד' כיתות ב' ומעלה נועה לויט בתיאום מראש   בי"ס תפוז 370
97 מוסיקה תופים 30 ד' לכול המעוניין טוני דדוש בתיאום מראש   בי"ס תפוז 270
98 מוסיקה תופים 45 ד' לכול המעוניין טוני דדוש בתיאום מראש   בי"ס תפוז 370
99 מוסיקה כינור לכול המעוניין בתיאום מראש      
100 מרכז למידה כיתות א' ומעלה  אורלי מורבניק 052-2584514 פעם בשבוע  בהתאם למערכת שעות  מרכז למידה 125
101 מרכז למידה כיתות א' ומעלה  אורלי מורבניק 052-2584514 פעמיים בשבוע בהתאם למערכת שעות  מרכז למידה 195
102 מרכז למידה מוכנות לכיתה א' אורלי מורבניק 052-2584514 בחופש הגדול מרכז למידה 150
103 מרכז למידה  לימודי אנגלית עד ו' אורלי מורבניק 052-2584514 עידכונים בהמשך מרכז למידה 150
104 סדנאת טארוט מגיל 18 ומעלה תקוה זך 052-8244820 עידכונים בהמשך 1500ש"ח (12מפגשים)
105 פטנק לכול המעוניין עמותת הפטנק אהוד שעיבי 052-4440527 שני, רביעי ושישי בשעות הערב מגרשי הפטנק
106 פילאטיס נערות ונשים  מיה מנדה 054-7368377 ראשון ורביעי 18:00-19:00 אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 190
107 פלאי מדע וחקר החלל גן חובה + א'  כרמלה וולטר (מנהלת החוג) 054-2241000 שלישי 17:15-18:00 בי"ס תפוז 195
108 פלאי מדע וחקר החלל ב'- ג'  כרמלה וולטר (מנהלת החוג) 054-2241000 שלישי 16:30-17:15 בי"ס תפוז 195
109 פעילות גופנית outdoor מבוגרים  דורית אלטשולר  052-6896154 עידכונים בהמשך   250
110 פרוגרס- התעמלות לגיל הרך גילאים 3-4 עודד/איתי שובל 054-7753832 052-8759050 שלישי 16:30-17:15 אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 200
111 פרוגרס- התעמלות לגיל הרך גילאים 4-5 עודד/איתי שובל 054-7753832 052-8759050 שלישי 17:15 -18:00 אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 200
112 פרוגרס- התעמלות לגיל הרך גילאים 5-6 עודד/איתי שובל 054-7753832 052-8759050 שלישי 18:00 -18:45 אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 200
113 קפוארה טרום חובה כרם גבע 054-5838032 רביעי 15:30-21:30 אולם התעמלות רימון  160
114 קפוארה גן חובה  כרם גבע 054-5838032 רביעי 15:30-21:30 אולם התעמלות רימון  160
115 קפוארה כיתות א' - ומעלה כרם גבע 054-5838032 ראשון, רביעי 15:30-21:30 אולם התעמלות רימון  210
116 קראטה כיתות ו' ומעלה יגאל הורוביץ 050-5642560 ראשון, שלישי 19:00-20:00 אולם ספורט תפוז 210
117 רובוטיקה מגן חובה ומעלה ענת גושן  054--7729405 עידכונים בהמשך בי"ס תפוז 220
118 ריקודי עם  מגיל שנתיים יוני יוסף 050-5362302 שני 17:00-18:00 מועדון אפרסק
119 ריקודי עם למבוגרים  מבוגרים יוני יוסף 050-5362302 רביעי 20:30-24:00 מועדון הנוער
120 תאטרון ילדים  כיתות ג' - ו' יעל המלי קוגן  052-8556000 ראשון 17:45 - 19:00 מועדון אפרסק 200
121 תאטרון נוער כיתות ז' - ט'  יעל המלי קוגן  052-8556000 ראשון  19:00-20:30 מועדון אפרסק 240
122 תאטרון ילדים ונוער  מופע סיום שה יעל המלי קוגן 052-8556000     אשכול הפיס דרור 40
123 תאטרון נשים -ותיקה נשים מיכל מרון - גלפז  052-5793151 רביעי  20:30-23:15 בית טלי - ספריה קהילתית  300
124 תאטרון מבוגרים - מעורבת נשים וגברים  מיכל מרון - גלפז 052-5793151 שלישי 20:30-23:45 בית טלי - ספריה קהילתית  300
125 תאטרון נשים - מתחדשת נשים  מיכל מרון - גלפז 052-5793151 רביעי 18:00-20:15 בית טלי - ספריה קהילתית  300
126 תכנות בכיף ג' - ו' אינה פלדשטיין 052-4824366 שישי  11:45- 12:30 , 12:35 - 13:20 בי"ס תפוז 210
127 ליווי התפתחותי לתינוקות  הורים  אווה כהן 050-6948496 שני 09:00-11:00 ספריית בית טלי  40 למפגש
128 יא!יצרתי  גן חובה ומעלה  יעל עידן  052-8640952 שלישי  18:30-19:30 בי"ס תפוז 300