נבחרי הציבור של פרדסיה לדורותיהם

בראשית דרכו של היישוב, ניהל את ענייני הכפר ועד שנבחר ע"י התושבים. הועד ייצג את הכפר בפני הרשויות וניהל את ענייני הפנים. 
הנבחרים: שמעון גמיל ז"ל – נבחר גם למוכתר הכפר וכן מוצרפי יפת ז"ל.

1952 – כוננה מועצה מקומית ע"י שר הפנים.


1955 – בחירות למועצה

יו"ר: אהרון כהן ז"ל.
חברים: שלמה תעשה ז"ל, שאול שעיבי ז"ל, שאול לוי ז"ל.


1956 – בחירות למועצה

יו"ר: זכריה ימיני ז"ל. 
חברים: עזרא כלפו, שאול לוי ז"ל, שמריה אחואל , ביתן עמוס, חיים יפת ז"ל, משה יפת ז"ל


1959 – בחירות למועצה

יו"ר: זכריה ימיני ז"ל.
חברים: עזרא כלפו , חיים יפת ז"ל , יעקב בן אהרון ז"ל, משה יפת ז"ל, שמריה אחואל, ביתן עמוס.


1961 – בחירת ראש מועצה חדש

יו"ר: יעקב בן אהרון ז"ל.
חברים: זכריה ימיני ז"ל, חיים יפת ז"ל, שמריה אחואל, עזרא כלפו, יפת יעיש ז"ל, שאול לוי ז"ל.


1965 – בחירות למועצה

יו"ר: יפתח מוצרפי. 
חברים: שלום גור ז"ל, חיים יפת ז"ל, מנחם בן אהרון, שמריה אחואל, שאול שעיבי ז"ל, יפת יעיש ז"ל. 


1969 – בחירות למועצה

יו"ר: יפתח מוצרפי. 
חברים: יעיש יפת ז"ל, יואב לוי ז"ל,  חיים יפת ז"ל, יצחק ימיני, מנחם בן אהרון, שמריה אחואל.        


1972 – בחירת ראש מועצה חדש

יו"ר: יצחק ימיני. 
חברים: יואב לוי ז"ל, שמריה אחואל, בן אהרון מנחם, יפתח מוצרפי, יעיש יפת ז"ל, חיים יפת ז"ל.


1973 – בחירות למועצה

יו"ר: יצחק ימיני.
חברים: יואב לוי ז"ל, שמעון אהרון, מנחם בן אהרון, יפתח מוצרפי, שמריה אחואל, חיים יפת ז"ל.


1978 – בחירות למועצה

יו"ר: יצחק ימיני. 
חברים: יואב לוי ז"ל, מנחם בן אהרון, יפתח מוצרפי, יעקב יפת, שמעון אהרון, יוני שעיבי.


1983 – בחירות למועצה

יו"ר: יצחק ימיני 
חברים: יואב לוי ז"ל, אברהם שגב, מנחם בן אהרון, יעקב יפת, ציון יפת/יפתח מוצרפי, איתן יוסף/יוחנן גיל.


1988 – בחירות למועצה

יו"ר: יצחק ימיני. 
חברים: יעקב עדני , אהוד שעיבי, גבי רוזן ז"ל, יוחנן גיל, זוהר שמע/יפתח מוצרפי, מנחם בן אהרון.


1993 – בחירות למועצה

יו"ר: יצחק ימיני.
חברים: יוחנן גיל , ירון רשף , נסים עובדיה, עזרא רייבי/עמוס יפת , עובדיה אחיאל , יואש יפת/מיכה כפיר.


1998 – בחירות למועצה

יו"ר: יצחק ימיני.
חברים: יוחנן גיל, רפאל תירם, אורן איילון/עמוס יפת, ירון רשף/משה גולדשטיין, דוד רחום/בן ציון כהן, ויקטור כהן/יצחק יצחקי, דני וינטר, נסים עובדיה.     


2003 – בחירות למועצה

יו"ר: יצחק ימיני. 
חברים: יוחנן גיל, טלי פליישמן, משה גולדשטיין, ויקטור כהן/שולי טייב, דני גור, תומר יפת, משה אודיז, שרון חוילי.


2008– בחירות למועצה

יו"ר: יצחק ימיני. 
חברים: אבי ניסים, סיגל אדמתי/משה