מס' סידורי   שם החוג קבוצת גיל  שם המדריכ/ה טלפון  ימים            שעות                                              מקום החוג  מחיר
1 אומנות השראה - מקום ליצירה מבוגרים  טל בן אברהם  054-4221815 עדכונים בהמשך   בי'ס תפוז 300 
2 אומנות - זמן אומנות - סדנאות  ה' ומעלה  טל בן אברהם  054-4221815 עדכונים בהמשך   בי'ס תפוז 450 (חמישה מפגשים)
3 אומנות - יומן אומנות  ה' ומעלה  טל בן אברהם  054-4221815 עדכונים בהמשך   בי'ס תפוז   250 (שניים עשר מפגשים)
4 אופנה וסטיילינג א' ומעלה נאווה (אירית לב זוהר)  054-5303772 שני 17:00-19:00 בי'ס תפוז 210
5 אומנות לילדים ב' ומעלה נאווה (אירית לב זוהר) 054-5303772 שני  עדכונים בהמשך בי'ס תפוז 210
6 אומנות לקטנטנים  גן חובה - א'  נאווה (אירית לב זוהר) 054-5303772 שני  16:00-17:00 בי'ס תפוז 210
7 אנגלית  ט. חובה + חובה אלון- החוגים של חוגלי 058-4884884 רביעי  16:00-16:45 בי"ס תפוז 160
8 אנגלית  כיתות א' - ב' אלון- החוגים של חוגלי 058-4884884 רביעי 15:15-16:00 בי"ס תפוז 160
9 אנגלית  כיתות ג' אלון- החוגים של חוגלי 058-4884884 רביעי 14:30-15:15 בי"ס תפוז 160
10 אסקייפ כיתות ד' - ו'  אלון- החוגים של חוגלי 058-4884884 חמישי  14:30-15:30 בי"ס תפוז 190
11 אסקייפ כיתות ב' - ג' אלון- החוגים של חוגלי 058-4884884 חמישי 15:30-16:15 בי"ס תפוז 190
12 בי"ס לכדורגל  גן חובה - ז' (פעם בשבוע) לירן דיין 050-3997777 פעם בשבוע בהתאם למערכת שעות  מגרש כדורגל  170
13 בי"ס לכדורגל  גן  לירן דיין 050-3997777 ראשון ושלישי 17:00-18:00 מגרש כדורגל  240
14 בי"ס לכדורגל  כיתה א'+ב' לירן דיין 050-3997777 ראשון ושלישי 17:00-18:15 מגרש כדורגל  240
15 בי"ס לכדורגל  כיתה ג' ומעלה לירן דיין 050-3997777 ראשון ושלישי 18:00-19:15 מגרש כדורגל  240
16 בי"ס לכדורגל בנות א' ומעלה  מיכל רביץ 054-8051515 ראשון ורביעי 17:00-18:30 מגרש כדורגל  החל מ- 260
17 בי"ס לכדורסל בות ב' - ד' ארז חוטר 052-8415858 שלישי וחמישי 

14:45-15:45

אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 210
18 בי"ס לכדורסל גן - כיתה א' ארז חוטר 052-8415858 שלישי וחמישי  13:45-14:45(יתכנו שינויים) אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 210
19 בי"ס לכדורסל כיתה ב' ארז חוטר 052-8415858 שלישי וחמישי  12:45-13:45(יתכנו שינויים) אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 210
20 בי"ס לכדורסל כיתה ג' ארז חוטר 052-8415858 שלישי וחמישי  15:45-16:45(יתכנו שינויים) אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 210
21 בי"ס לכדורסל כיתה ד' ארז חוטר 052-8415858 שני ורביעי 12:45-13:45(יתכנו שינויים) אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 210
22 בי"ס לכדורסל  גן חובה - ב' (רימון) ארז חוטר  052-8415858 שני ורביעי    14:00-15:00 אולם ספורט רימון 210
23 בלט לגיל הרך טרום טרום חובה  יערה ברוש  052-3203263 שלישי 16:30-17:15 סטודיו למחול 155
24 בלט לגיל הרך טרום חובה יערה ברוש  052-3203263 שלישי 17:15-18:00 סטודיו למחול 155
25 בלט לגיל הרך  גן חובה יערה ברוש  052-3203263 שלישי 18:00-18:45 סטודיו למחול 155
26 בלט קלאסי  כיתה א' ב' חדשות אתי רוזנצוויג 052-2809647  נא להתעדכן מול אתי  סטודיו למחול 210
27 בלט קלאסי  כיתה ב' ג'  אתי רוזנצוויג 052-2809647 נא להתעדכן מול אתי סטודיו למחול 210
28 בלט קלאסי  כיתה ג' ד' אתי רוזנצוויג 052-2809647 נא להתעדכן מול אתי סטודיו למחול 240
29 בלט +מודרני  כיתה ה' ו'  אתי רוזנצוויג 052-2809647 נא להתעדכן מול אתי סטודיו למחול 420
30 בלט + מודרני  כיתה ז'  אתי רוזנצוויג 052-2809647 נא להתעדכן מול אתי סטודיו למחול 335
31 בלט +מודרני  כיתה ח' - י' אתי רוזנצוויג 052-2809647 נא להתעדכן מול אתי סטודיו למחול 550
32 בלט להקת דואט יא'-יב' אתי רוזנצוויג 052-2809647 נא להתעדכן מול אתי סטודיו למחול 150
33  בלט מודרני  כיתות ה'-ז' אתי רוזנצוויג 052-2809647 נא להתעדכן מול אתי סטודיו למחול 180
34  בלט מודרני  כיתות ז'ח' אתי רוזנצוויג 052-2809647 נא להתעדכן מול אתי סטודיו למחול 195
35  בלט מודרני  כיתות ח'-ט' אתי רוזנצוויג 052-2809647 נא להתעדכן מול אתי סטודיו למחול 195
36  בלט מודרני  כיתות ח' - י' שירלי גרובר 054-2015875 נא להתעדכן מול אתי סטודיו למחול 210
37 בלט מודרני  כיתות יא' שירלי גרובר 054-2015875 נא להתעדכן מול אתי סטודיו למחול 210
38 בלט מודרני  כיתות יב' שירלי גרובר 054-2015875 נא להתעדכן מול אתי סטודיו למחול 210
39 בלט קלאסי כיתות יא' - יב' פנינה צוקרמן  054-5940283 נא להתעדכן מול אתי סטודיו למחול    
40 בלט מחזות זמר כיתות ח'-יב' שירלי גרובר 054-2015875 נא להתעדכן מול אתי
41 ג'אז/ היפהופ כיתות ב' פעם בשבוע ורד מונטיאלגרה  052-2783114 נא להתעדכן מול ורד סטודיו למחול  155
42 ג'אז/ היפהופ כיתות ג' ורד מונטיאלגרה  052-2783114 נא להתעדכן מול ורד סטודיו למחול  210
43 ג'אז/ היפהופ כיתות ד' ורד מונטיאלגרה  052-2783114 נא להתעדכן מול ורד סטודיו למחול  210
44 ג'אז/ היפהופ כיתות ה' - ו' ורד מונטיאלגרה  052-2783114 נא להתעדכן מול ורד סטודיו למחול  210
45 ג'אז/ היפהופ כיתות ו' - ז' ורד מונטיאלגרה  052-2783114 נא להתעדכן מול ורד סטודיו למחול  210
46 ג'אז/ היפהופ כיתות ח' ורד מונטיאלגרה  052-2783114 נא להתעדכן מול ורד סטודיו למחול  180
47 להקת היפהופ JUNIOR כיתה ז'          420
48 להקת היפהופ צעירה כיתה ח' - י'       סטודיו למחול 560
49 להקת היפהופ בוגרת כיתה ט'-יא'       סטודיו למחול
50 ג'ודו  ט.חובה - א' (פעם בשבוע) גיא וויילס 054-2399880 שני  17:30-18:15 16:45-17:30 אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 160
51 ג'ודו ב' ומעלה (פעמיים בשבוע) גיא וויילס 054-2399880 שני וחמישי  16:00-16:45 18:15-19:15   אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 210
52 הוקי גלגיליות  כיתות א' - ד' לימוד החלקה סרגיי פטיב 054-4290412 חמישי  17:00-18:15 מגרש הספורט תפוז 185
53 הוקי גלגיליות  כיתות ב' ומעלה הוקי מתקדמים סרגיי פטיב 054-4290412 חמישי  18:15-19:45 מגרש הספורט מול הסטודיו 205
54 התעמלות אומנותית  גן חובה - א' מתחילות אילנה אוסטרובסקי 052-3915039 ראשון  16:45-17:30 אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 160
55 התעמלות אומנותית  כיתות א' מתקדמות +ב' אילנה אוסטרובסקי 052-3915039 ראשון  16:00-16:45 אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 160
56 התעמלות אומנותית  כיתות ג' - ה' אילנה אוסטרובסקי 052-3915039 ראשון  15:15-16:00 אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 160
57 התעמלות קרקע כיתות ב' - ו' (פעמיים בשבוע) אלונה קנטור  054-4382349 שני, חמישי 16:30-17:00 אולם ספורט רימון 220
58 התעמלות קרקע גילאי גן - א' (פעמיים בשבוע) אלונה קנטור 054-4382349 שני, חמישי 17:00-17:45 אולם ספורט רימון 195
59 התעמלות קרקע גילאי 11 ומעלה (פעמיים בשבוע) אלונה קנטור  054-4382349 שני, חמישי 17:45-19:00 אולם ספורט רימון 245
60 התעמלות קרקע גילאי גן ומעלה (פעם בשבוע) אלונה קנטור  054-4382349 שני / חמישי   אולם ספורט רימון 160
61 חבורת הזמר "יובלים" מבוגרים תושבי פרדסיה  אמיר פרוהליך 052-2548867 שני 20:30-22:30 מועדון אפרסק 300ש"ח שנתי 
62 חבורת הזמר "יובלים" מבוגרים תושבי חוץ אמיר פרוהליך 052-2548867 שני 20:30-22:30 מועדון אפרסק 100ש"ח חודשי 
63 חבורת הילדים  גוזלי פרדסיה - גן חובה + ג' סוזי גבאי  050-9949433 שלישי  17:30-18:45 מועדון אפרסק  190
64 חבורת הילדים  אפרוחי וצעירי פרדסיה ד' ומעלה סוזי גבאי  050-9949433 רביעי  17:30-18:45 מועדון אפרסק  190
65 חיטוב גוף+פילאטיס  נערות ונשים  רותי טאובה 050-5501301 שלישי  20:00-21:30 שני- סטודיו למחול רביעי- אולם ספורט 180
66 טכנו טריק כיתות א' - ב' ענבר  052-5696955 שלישי 17:00-18:00 בי"ס תפוז 190
67 טכנו טריק כיתות ג' -ד'  ענבר  052-5696955 שלישי 18:00-19:00 בי"ס תפוז 190
68 טניס  מתחילים מגן חובה - ג' סשה 052-3988406 ראשון ורביעי 16:30-17:15 מגרשי טניס 220
69 טניס  מתחילים כיתות ד' - ו' סשה 052-3988406 ראשון ורביעי 17:15-18:00 מגרשי טניס 220
70 טניס  מתחילים כיתות ז' - ט'  סשה 052-3988406 ראשון ורביעי 18:00-18:45 מגרשי טניס 220
71 טניס  מתקדמים סשה 052-3988406 ראשון ורביעי 18:45-19:30 מגרשי טניס 220
72 טניס  נבחרת סשה 052-3988406 ראשון  19:30-20:30 מגרשי טניס 290
73 יא!יצרתי גן חובה ומעלה  יעל  052-8640952 שלישי 18:30-19:30 בי"ס תפוז 265
74 ילד טבע (חדש) כיתה א' ומעלה  אסף פרבר  052-8735305 שני 16:30-17:30 ברחבי פרדסיה 200
75 יוגה - ערב מבוגרים אורית רומנו 052-6658848 שני  17:30-18:30 סטודיו למחול 175
76 יוגה -בוקר  מבוגרים אורית רומנו 052-6658848 שני  08:15-09:15 סטודיו למחול 175
77 כדורסל מבוגרים (פעילות חופשית) מבוגרים      ראשון ורביעי        22:00-24:00 אולם ספורט תפוז כרטיסיה עם 10 כניסות 50 ₪
78 כדורסל ילדים ב' (ז') כיתה ז' ארז חוטר 052-8415858 עידכונים בהמשך אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 330
79 כדורסל ילדות ו' - ח' כיתות ו' - ח' ארז חוטר 052-8415858 עידכונים בהמשך אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 330
80 כדורסל נוער  כדורסל נוער  ארז חוטר 052-8415858 עידכונים בהמשך אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 330
81 כדורסל קטסל ב' (ה') כיתות ה' ניר גלפז 050-243615 עידכונים בהמשך אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 330
82 כדורסל קטסל א' (ו') כיתות ו' ניר גלפז 050-243615 עידכונים בהמשך אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 330
83 כדורסל נערים ב' (ט')  כיתות ט' נדב שאלתיאל 052-2400427 עידכונים בהמשך אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 330
84 כדורסל בוגרים  כדורסל בוגרים  נדב שאלתיאל 052-2400427 עידכונים בהמשך אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 330
85 כדורסל ילדים א' (ח') כיתות ח' יונתן ליבנה  052-3269911 עידכונים בהמשך אולם ספורט תפוז ומגרשי חוץ 330
86 כדורשת ילדים ג' ומעלה הראל שרויט 052-6947232 שני וחמישי  עידכונים בהמשך אולם התעמלות רימון 220
87 מוסיקה - גיטרה 30 ד'  לכול המעוניין זיו פרין  בתיאום מראש   בי"ס תפוז 270
88 מוסיקה - גיטרה 45 ד'  לכול המעוניין זיו פרין  בתיאום מראש   בי"ס תפוז 370
89 מוסיקה - גיטרה 30 ד'  לכול המעוניין נרי לנצנר בתיאום מראש   בי"ס תפוז 270
90 מוסיקה - גיטרה 45 ד'  לכול המעוניין נרי לנצנר בתיאום מראש   בי"ס תפוז 370
91 מוסיקה - פסנתר 30 ד' לכול המעוניין גליה קיטנברג 050-7156863 בתיאום מראש בי"ס תפוז 270
92 מוסיקה - פסנתר 45 ד' כיתות ב' ומעלה גליה קיטנברג 050-7156863 בתיאום מראש בי"ס תפוז 370
93 מוסיקה - פסנתר 60 ד' לכול המעוניין גליה קיטנברג 050-7156863 בתיאום מראש בי"ס תפוז 370
94 מוסיקה - פסנתר 30 ד' לכול המעוניין נועה לויט בתיאום מראש   בי"ס תפוז 270
95 מוסיקה - פסנתר 45 ד' כיתות ב' ומעלה נועה לויט בתיאום מראש   בי"ס תפוז 370
96 מוסיקה תופים 30 ד' לכול המעוניין טוני דדוש בתיאום מראש   בי"ס תפוז 270
97 מוסיקה תופים 45 ד' לכול המעוניין טוני דדוש בתיאום מראש   בי"ס תפוז 370
98 מוסיקה כינור לכול המעוניין בתיאום מראש      
99 פטנק לכול המעוניין עמותת הפטנק אהוד שעיבי 052-4440527 שני, רביעי ושישי בשעות הערב מגרשי הפטנק
100 פילאטיס נערות ונשים  מיה מנדה 054-7368377 ראשון ורביעי 18:00-19:00 אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 190
101 פעילות גופנית outdoor מבוגרים  דורית אלטשולר  052-6896154 שני ורביעי  20:00-21:00 בחוץ  250
102 פרוגרס- התעמלות לגיל הרך גילאים 3-4 עודד/איתי שובל 054-7753832 052-8759050 רביעי 16:15-17:00 אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 200
103 פרוגרס- התעמלות לגיל הרך גילאים 4-5 עודד/איתי שובל 054-7753832 052-8759050 רביעי 17:00-17:45 אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 200
104 פרוגרס- התעמלות לגיל הרך גילאים 5-6 עודד/איתי שובל 054-7753832 052-8759050 רביעי   אולם ספורט תפוז (חדר אומנויות לחימה) 200
105 קפוארה טרום חובה כרם גבע 054-5838032 ראשון 17:15-18:00 אולם התעמלות רימון  160
106 קפוארה גן חובה  כרם גבע 054-5838032 רביעי 17:15-18:00 אולם התעמלות רימון  160
107 קפוארה כיתות א' - ומעלה כרם גבע 054-5838032 ראשון, רביעי 18:00-19:30 אולם התעמלות רימון  210
108 קראטה כיתות ו' ומעלה אופיר הורוביץ 054-2190812 ראשון, רביעי 18:00-21:00 אולם ספורט תפוז 210
109 ריקודי עם  מגיל שנתיים יוני יוסף 050-5362302 שני 17:00-18:00 מועדון אפרסק
110 ריקודי עם למבוגרים  מבוגרים יוני יוסף 050-5362302 רביעי 20:30-24:00 מועדון הנוער
111 תאטרון ילדים  כיתות ג' - ו' יעל המלי קוגן  052-8556000 שישי עדכונים בהמשך סטודיו  200
112 תאטרון נוער כיתות ז' - ט'  יעל המלי קוגן  052-8556000 שישי עדכונים בהמשך סטודיו 240
113 תאטרון ילדים ונוער  מופע סיום שה יעל המלי קוגן 052-8556000     אשכול הפיס דרור 40
114 תאטרון נשים -ותיקה נשים מיכל מרון - גלפז  052-5793151 רביעי  20:30-23:15 בית טלי - ספריה קהילתית  300
115 תאטרון מבוגרים - מעורבת נשים וגברים  מיכל מרון - גלפז 052-5793151 שלישי 20:30-23:45 בית טלי - ספריה קהילתית  300
116 תאטרון נשים - מתחדשת נשים  מיכל מרון - גלפז 052-5793151 רביעי 18:00-20:15 בית טלי - ספריה קהילתית  300
117 תכנות בכיף ג' - ו' אינה פלדשטיין 052-4824366 שישי  11:45- 12:30 , 12:35 - 13:20 בי"ס תפוז 210
118 ליווי התפתחותי לתינוקות  הורים  אווה כהן 050-6948496 שני 09:00-11:00 ספריית בית טלי  40 למפגש