איסוף אשפה וגזם

המועצה מטפלת באמצעות קבלן בפינוי אשפה ביתית וגזם במטרה לשפר את רמת הניקיון ביישוב ולהעלות בדרגה נוספת את תנאי איכות הסביבה והחיים בו. לשמחתנו, נתברכנו בציבור ער ואכפתי הפועל בשיתוף והבנה עם המועצה. אנו בטוחים כי יחד נוכל לעשות למען יישוב נקי ומטופח.
 

איסוף אשפה

כדי להבטיח את מנוחת התושבים, נקבעה שעת התחלת הפינוי לשעה 06:00 בבוקר. אנא סייעו בידנו בשמירת הניקיון, הקפידו על שקיות אשפה סגורות היטב והשליכו אותן לתוך הפח בלבד ולא בסביבתו.
אנו מפנים אשפה ביתית שלוש פעמים בשבוע: בימים ראשון, שלישי וחמישי, ובמועדים מיוחדים לפני חגים.

 

פינוי גזם

בהגדרת גזם נכללת פסולת גינה.
גזם אינו כולל פסולת בנין. פינוי פסולת בנין יעשה ישירות ע"י התושב לאתר האשפה.
גזם בכמויות גדולות במיוחד ניתן לפנות בתאום מראש עם המועצה.
גזם מרוסק (דשא, עלים וכדומה) יש לאסוף בשקיות פלסטיק גדולות.
את הגזם יש להוציא רק ביום לפני הפינוי בשעות אחר הצהריים ולפי איזורי הפינוי (מפה מצורפת). אין להוציא גזם ביום הפינוי בכל שעה שהיא. 
את הגזם יש להניח על שפת המדרכה ולהקפיד שלא יהיה בסמוך לברזי כיבוי אש, עמודי חשמל, עמודי תאורה וטלפון ו/או מתקנים אחרים, על מנת למנוע נזק ולאפשר גישה נוחה וחופשית לרכב המנוף המפנה את הגזם.
יש להפריד בין גזם נקי לפסולת גושית בשתי ערימות נפרדות.

אזור א' - יש להוציא ביום ראשון בערב. פינוי ביום שני.

אזור ב' - יש להוציא ביום רביעי בערב. פינוי ביום חמישי-שישי.

לחץ כאן להיכנס למפת אזורי פינוי גזם

 

פסולת בנין

אנו מודעים לכך כי לעיתים קיימת  פסולת חריגה כגון פסולת בנין. במקרה זה המועצה אינה מטפלת ויש לפנות, באופן פרטי, לקבלן פינוי. אנא הקפידו לקבל אישור מאתר מורשה לפינוי הפסולת כחוק.

 

פסולת אלקטרונית:

רבים אינם יודעים, אך בפרדסיה אנו ממחזרים  פסולת אלקטרונית. החברה האוספת את הפסולת האלקטרונית מעסיקה אנשים בעלי מוגבלויות. איסוף הפסולת  מתבצע באולם הספורט, בימי שלישי בין השעות:  17:00-19:00, יש לתאם את האיסוף עם אב הבית של האולם, דוד הב בטלפון: 09-8949234
אנא הימנעו מהנחת ציוד אלקטרוני ללא תאום ומסירה לאב הבית.